Střešní markýzy X-line

Venkovní markýza X-LINE pro zimní zahrady

 

Tato venkovní markýza je přímo určená pro zastínění střechy zimní zahrady. Ovládání je motorické pomocí tlačítkového spínače na stěně, dálkového ovladače, nebo prostřednictvím automatické řídící jednotky. Součástí je větrné čidlo, které při překročení nastavené intenzity větru z bezpečnostních důvodů markýzu navine do ochranného boxu, aby nedošlo k poškození. Volitelně lze napojit i na světelné čidlo, nebo dešťový senzor.


Markýza pro zimní zahrady

Markýza je osazená velmi kvalitními motory od firmy Somfy, která dodává také bezdrátové ovládání.

 

Samozřemostí je široká škála stínících látek (barevné odstíny i nespočet různých designových vzorů). Také barva konstrukce může být zvolena dle interiéru, nebo v barvě zimní zahrady.

Oproti interiérové střešní markýze X-LIHGT je cenově dražší, ale účinnost ochrany proti přehřívání je lepší a navíc lze markýzu dodat s přesahem až 1,2m. To znamená, že při úplném rozvinutí zastíní i prostor před zimní zahradou. Toto oceníme převážně při nízkém slunci, kdy paprsky prostupují částečně i přední stěnou.

Při nutnosti zastínit střechy širší, než je maximální konstrukční šířka markýz, je možné tyto markýzy vzájemně spojovat a zastínit tak v podstatě jakoukoliv střechu. Každá markýza pak může být ovládaná samostatně (každá má svůj motor), nebo současně, kdy je motor pouze jeden a hřídele jednotlivých markýz jsou vzájemně propojené.

 

 

2 vzájemně spojené střešní markýzySpojení dvou střešních markýzMarkýza s přesahem

Prospekt ke stažení:

Markýza X-lineKe stažení:

© 2012 - ALUSYSTEMS.cz Všechna práva vyhrazena.

mapa webu     Webdesign STUDIO VIRTUALIS