Interiérová markýza X-LIGHT

Interiérová markýza X-LIGHT s podvěšenou konstrukcí

 

Jedná se o podvěšenou konstrukci, která tím pádem není ovlivněná rozmary počasí a lze ji rozvinout i za větrého počasí. Díky instalaci v interiéru je také životnost komponent a látky vyšší, než u exteriérových instalací.


Podvěšená markýza pro zimní zahrady

 

 

Výhodou je také možnost "opačné" istalace, kdy je box s návinem u žlabu zimní zahrady a neruší interiér, protože téměř splyne s konstrukcí zimní zahrady. Látka se pak vysouvá zespoda nahoru.

 

Ovládání je možné zvolit buď prostřednictvím bezdrátového dálkového ovladače, dále tlačítkovým spínačem na stěně, nebo napojené na automatickou řídící jednotku.Markýza je osazená velmi kvalitními motory od firmy Somfy, která dodává také bezdrátové ovládání.

 

 

Samozřemostí je široká škála stínících látek (barevné odstíny i nespočet různých designových vzorů). Také barva konstrukce může být zvolena dle interiéru, nebo v barvě zimní zahrady.

Oproti exteriérové střešní markýze X-LINE vychází cenově lépe, účinnost ochrany proti přehřívání je však o něco nižší. Proto doporučujeme toto interiérové řešení kombinovat s reflexními skly ve střeše, které také pomáhají eliminovat přehřívání interiéru.

 

 

Interiérová markýza pro zimní zahradyVysouvající se interiérová markýzaZcela navinutá markýza X-liteRozvinutá interiérová markýza pro zimní zahrady X-lite

© 2012 - ALUSYSTEMS.cz Všechna práva vyhrazena.

mapa webu     Webdesign STUDIO VIRTUALIS