O nás

 Zimní zahrada Jsme Olomoucká firma, která vyrábí a montuje hliníkové zimní zahrady včetně příslušenství a jako doplněk také markýzy a WPC terasy.
Naše snaha je zákazníkovi poskytnout maximální informace o problematice zimní zahrady a společně navrhnout optimální řešení jak konstrukčních, tak i funkčních částí.

Kromě zimní zahrady samotné dodáváme také stínící a ventilační techniku s širokými možnostmi ovládání od manuálního po plně automatické, které díky programovatelné řídící jednotce dokáže na základě vstupních informací ze senzorů teploty, vlhkosti,  intenzity světla, dešťového senzoru atd., spouštět žaluzie, řídit klimatizační jednotku případně ventilátory, nebo ovládat střešní okna.

 

TS aluminum zimní zahrady

 

Námi nabízený systém zimních zahrad je od renomovaného výrobce s 35-ti letou tradicí, Německého TS-Aluminium GmbH, který považujeme za jeden z nejpropracovanějších systémů co v současnosti existují.

 

 

Vnitřní markýza - zimní zahrada

Pro poskytnutí co nejkonkrétnějších informací, případně pro zpracování cenové kalkulace, poskytujeme zcela zdarma a nezávazně konzultace přímo na místě, kde je zákazníkovi vysvětlena celá problematika zimních zahrad, představen náš systém a zodpovězeny nejasnosni. Nikam tedy nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi – stačí zavolat na jedno z uvedených čísel, nebo nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Přestože jsme Olomoucká firma, zimní zahrady realizujeme po celé ČR a není pro nás problém navštívit Vás kdekoliv.

© 2012 - ALUSYSTEMS.cz Všechna práva vyhrazena.

mapa webu     Webdesign STUDIO VIRTUALIS